Udało Ci się zgromadzić bazę kontaktów, ale wysyłki newsletterów nie przynoszą zamierzonego efektu?

Masz wrażenie, że wysyłasz wiadomości do swoich klientów, ale trafiają one do próżni? Wydaje Ci się, że przy takim nakładzie pracy efekt powinien być lepszy? Czy zdajesz sobie jednocześnie sprawę, że e-mail marketing jest jednym z najbardziej opłacalnych i najskuteczniejszych kanałów w e-commerce? Sprawię, że stanie się taki także w Twoim biznesie! Zacznę od wyboru narzędzia do wysyłek e-maili, przeprowadzę testy antyspamowe i stworzę szablony responsywnych wiadomości. W kolejnym etapie przeprowadzę testy A/B i po analizie wyciągnę wnioski przed kolejnymi wysyłkami.

Czy wiesz, że według badań prawie 2/3 klientów podczas wyboru produktów uważa kolorystykę grafiki czy kreacji za najważniejszy element motywujący do zakupu? Udowodniono również, że zmiana koloru przycisku wzywającego do działania (CTA) z zielonego na czerwony spowodowała wzrost sprzedaży o ponad 30%. Widzisz jak niewiele potrzeba, aby Twój biznes zaczął rosnąć?

Przeanalizuję Twoje dotychczasowe działania w kanale e-mail i wyciągnę wnioski, które pomogą mi w przygotowaniu planu pod kolejne wysyłki.

Wybiorę odpowiednie narzędzie do wysyłki, zgodne z Twoim budżetem i oczekiwaniami. Wezmę pod uwagę ilość ewentualnej bazy kontaktów oraz maksymalną oszczędność Twojego czasu pracy. Zastanowimy się nad opcją Marketing Automation, która być może stanie się dla Ciebie idealnym rozwiązaniem!

Przygotuję wszystkie materiały graficzne, przeprowadzę testy antyspamowe i A/B, które będą pomocne przy kolejnych wysyłkach. Dzięki temu poznam zachowania Twoich klientów i ich oczekiwania wobec tego rodzaju komunikatów.