Chcesz dodać na stronie wyskakujące okienka (pop-upy) oraz inne elementy wspierające sprzedaż, ale nie możesz się zdecydować jakie lub nie wiesz jak je wdrożyć?

Czy podczas zakupów w Internecie wyskoczyło Ci kiedyś okienko, zawierające informacje o dedykowanym dla Ciebie rabacie albo wielkiej promocji? Wiem, że tak. Chcesz, żeby podobne mechanizmy wsparcia sprzedaży pojawiły się w Twoim sklepie? Nic bardziej prostszego! Przedstawię Ci listę narzędzi, które mają na celu zwiększyć sprzedaż albo uratować porzucony koszyk, jeszcze zanim klient go porzuci i wyjdzie ze sklepu. Według badań WebMeUp aż 70% badanych stwierdziło, że irytują ich wyskakujące okienka podczas przeglądania produktów w sklepach, ale jednocześnie zwiększają one dwukrotnie ilość zapisów na newsletter oraz są w stanie poprawić sprzedaż o 50%. Rozumiesz o co mi chodzi? Mądre i precyzyjne ulokowanie pop-upów może zwiększyć ilość zamówień w Twoim sklepie!

Wybiorę najlepsze rozwiązania dla Twojego biznesu, które nie zniechęcą potencjalnych Klientów, a wręcz przeciwnie.

Przygotuję plan odpowiedniej komunikacji oraz częstotliwość i miejsca wyświetlania dodatkowych okienek.

Przestrzegę Cię przed najczęściej popełnianymi błędami, dzięki czemu zapewnisz sobie najefektywniejsze działania w przyszłości.