Chcesz rozpocząć sprzedaż internetową i zastanawiasz się, jaką platformę wybrać dla swojego sklepu?

Jeśli prowadzisz już biznes to zapewne wiesz, jaką ilość produktów chcesz zaprezentować w swoim e-sklepie. Jednak nie jesteś w stanie zdecydować, jakie oprogramowanie będzie najlepszym rozwiązaniem? Posiadasz system magazynowy i chcesz go zintegrować z przyszłym e-sklepem? Swoje produkty chcesz sprzedawać za granicą i liczy się dla Ciebie obsługa wielu języków? A może nie wiesz, z jakim budżetem wiążę się wdrożenie konkretnej platformy? Każdy sklep traktuje jako osobny projekt i dostosuje rozwiązanie konkretnie pod Twój biznes.

Wybór platformy E-commerce

Pomogę Ci wybrać najlepszą platformą z uwzględnieniem kosztów hostingu i szablonu – jeśli to będzie konieczne. Wszystko zależy od ilości produktów, oczekiwań wobec funkcjonalności oraz integracji z dotychczasowymi narzędziami (np. system CRM, ERP, system płatności, kurier czy porównywarki cenowe).

Przygotuję propozycje dodatkowych narzędzi, które okażą się dla Ciebie pomocne przy wdrożeniu nowego kanału sprzedaży oraz w przyszłości usprawnią pracę.

Jeśli liczy się dla Ciebie ograniczenie kosztów wdrożenia, a jednocześnie chcesz sprawdzić potencjał sprzedaży Twojego produktu w Internecie to na pewno znajdę optymalne rozwiązanie!